121. Březový les u Prachatic
Autor: Josef Štefan Maleček
(1890 Brno - 1983 Praha)
signováno vlevo dole, na reversu autorský přípis, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 44 cm, rámování: 59 x 49 cm
Konec dražby: 09.06.2020 21:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč