3. Karmelitská ulice

Autor: Josef Štefan Maleček
(1890 Brno - 1983 Praha)

Signováno vpravo dole, rámováno v původním blondel rámu, na reverzu autorský přípis.
Certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 71 cm, rámování: 95 x 104,5 cm

Konec dražby: 25.09.2018 18:07

Aktuální cena: 5 500 Kč

Zbývá: 3d 2h 18m 42s

Minimální příhoz: 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (17)

částkapříhoz
5 500 Kč22.9.2018 13:19:56
5 000 Kč22.9.2018 07:11:20
4 900 Kč21.9.2018 18:08:00
4 800 Kč21.9.2018 15:25:10
4 700 Kč20.9.2018 15:28:10
4 600 Kč20.9.2018 14:36:12
4 500 Kč20.9.2018 10:47:04
4 400 Kč20.9.2018 10:13:11
4 300 Kč8.9.2018 12:05:18
4 200 Kč6.9.2018 09:21:29
4 100 Kč2.9.2018 18:58:27
4 000 Kč31.8.2018 21:17:31
3 900 Kč29.8.2018 12:34:57
3 800 Kč28.8.2018 21:04:26
3 700 Kč20.8.2018 16:34:49