Karmelitská ulice

Autor: Josef Štefan Maleček
(1890 Brno - 1983 Praha)

Signováno vpravo dole, rámováno v původním blondel rámu, na reverzu autorský přípis.
Certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 71 cm, rámování: 95 x 104,5 cm

Konec dražby: 25.09.2018 18:19

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč