3. Karmelitská ulice

Autor: Josef Štefan Maleček
(1890 Brno - 1983 Praha)

Signováno vpravo dole, rámováno v původním blondel rámu, na reverzu autorský přípis.
Certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 71 cm, rámování: 95 x 104,5 cm

Konec dražby: 25.09.2018 18:19

Dosažená cena: 19 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (36)

částkapříhoz
19 000 Kč25.9.2018 18:14:20
18 000 Kč25.9.2018 18:09:49
17 000 Kč25.9.2018 18:07:01
16 000 Kč25.9.2018 18:06:51
15 000 Kč25.9.2018 18:04:43
14 000 Kč25.9.2018 18:04:06
13 000 Kč25.9.2018 18:02:37
12 000 Kč25.9.2018 18:02:15
11 000 Kč25.9.2018 17:58:43
10 000 Kč25.9.2018 17:54:41 (limit 25.9.2018 15:50:59)
10 000 Kč25.9.2018 17:58:43 (limit 25.9.2018 15:50:59)
9 500 Kč25.9.2018 17:54:40
9 000 Kč25.9.2018 14:36:54 (limit 25.9.2018 13:45:40)
8 500 Kč25.9.2018 14:36:54
8 000 Kč25.9.2018 14:36:47 (limit 25.9.2018 13:45:40)