97. Pohled na Malou Stranu
Autor: Josef Štefan Maleček
(1890 Brno - 1983 Praha)
pochází z pozůstalosti Maximiliána Pirnera, značeno pozůstalostním razítkem, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 20 cm, výška: 16 cm, rámování: 35 x 38 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.09.2022 20:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč