36. Moře
Autor: Antonín Hurt
Signováno vlevo dole, rámováno v původním blondel rámu, zakoupeno na výstavě v Luhačovicích.
Technika: olej na překližce
Šířka: 111 cm, výška: 41 cm, rámování: 59 x 130,5 cm
Konec dražby: 25.09.2018 18:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč