Mostek

Autor: Jaromír Hofman
(1920 Praha)

Signováno a datováno dole uprostřed.
Datace: 1974
Šířka: 71 cm, výška: 41 cm

Konec dražby: 25.09.2018 18:47 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč