11. Židle

Autor: Josef Liesler
(1912 Vidolice - 2005 Praha)

pravděpodobně signováno pod paspartou, původně paspartováno a zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 9 cm, výška: 18 cm, rámování: 30 x 22 cm

Konec dražby: 21.07.2021 20:06 SELČ

Zbývá: 3d 18h 15m 54s

Vyvolávací cena: 400 Kč