Pijákův sen
Autor: Josef Liesler
(1912 Vidolice - 2005 Praha)
signováno vlevo dole tužkou
Technika: litografie
Šířka: 10 cm, výška: 27,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 08.11.2023 20:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč