48. Causa Dürer
Autor: Josef Liesler
(1912 Vidolice - 2005 Praha)
signováno a datováno dole uprostřed, paspartováno, zaskleno
Datace: 1982
Šířka: 17 cm, výška: 24 cm, rámování: 47 x 36 cm
Konec dražby: 23.11.2021 19:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč