87. Švabinský Max 1873-1962
grafický list, ex libris, signováno PD, pasp., zaskl., tisková plocha 13, 5 x 11, 5 cm, rámováno 46 x 33, 5 cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč