Strasbourg

Autor: Henri George Troussard
(1896 Francie)

Signováno, datováno vlevo dole. Novější rámování, na rámu oděrky.
Technika: olej na kartonu, datace: 1939
Šířka: 38 cm, výška: 46 cm, rámování: 52,5 x 44,5 cm

Konec dražby: 25.09.2018 18:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč