9. Cesta v krajině
Autor: Raymond Desvarreux
(1876 Francie - 1961)
Signováno vpravo dole, na rámu oděrky.
Technika: olej na plátně
Šířka: 35 cm, výška: 27 cm, rámování: 39,5 x 48 cm
Konec dražby: 25.09.2018 18:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč