174. Portrét dívky

Autor: Bedřich Černý
(1889 Vídeň - ?)

signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 42 cm, rámování: 46 x 35

Konec dražby: 14.07.2019 15:22 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč