183. V Katedrále
Autor: Bedřich Černý
(1889 Vídeň - ?)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: kvaš
Šířka: 64,5 cm, výška: 78 cm, rámování: 94 x 79
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.03.2024 21:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč