Kytice ve váze

Autor: Miloslav Pečinka
(1924 Ostrava)

signováno tužkou vpravo dole, na reversu autorské razítko, paspartováno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 12 cm, výška: 15 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 14.07.2019 12:44 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč