1. Rybářské lodě

Autor: František Novotník
(1870 ? - ?)

signováno vlevo dole, novější rámování
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 50 cm, rámování: 65 x 115 cm

Konec dražby: 25.09.2018 18:15

Dosažená cena: 11 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 600 Kč

Seznam příhozů (50)

částkapříhoz
11 000 Kč25.9.2018 18:10:23 (limit 25.9.2018 18:08:54)
11 000 Kč25.9.2018 18:10:23
10 000 Kč25.9.2018 18:09:08 (limit 25.9.2018 18:08:54)
9 500 Kč25.9.2018 18:09:08
9 000 Kč25.9.2018 18:08:54 (limit 25.9.2018 18:08:54)
8 500 Kč25.9.2018 18:07:44
8 000 Kč25.9.2018 18:07:34 (limit 25.9.2018 18:07:27)
8 000 Kč25.9.2018 18:07:44 (limit 25.9.2018 18:07:27)
7 500 Kč25.9.2018 18:07:34
7 000 Kč25.9.2018 18:07:27 (limit 25.9.2018 18:07:27)
6 500 Kč25.9.2018 18:06:04
6 000 Kč25.9.2018 18:05:47
5 500 Kč25.9.2018 18:05:41 (limit 25.9.2018 18:05:24)
5 500 Kč25.9.2018 18:05:41 (limit 25.9.2018 18:05:41)
4 700 Kč25.9.2018 18:05:39 (limit 25.9.2018 18:05:24)