Rybářské lodě

Autor: František Novotník
(1870 ? - ?)

signováno vlevo dole, novější rámování
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 50 cm, rámování: 65 x 115 cm

Konec dražby: 25.09.2018 18:15

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 600 Kč