1. Rybářské lodě

Autor: František Novotník
(1870 ? - ?)

signováno vlevo dole, novější rámování
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 50 cm, rámování: 65 x 115 cm

Konec dražby: 25.09.2018 18:05

Aktuální cena: 2 700 Kč

Zbývá: 3d 2h 31m 52s

Minimální příhoz: 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 600 Kč

Seznam příhozů (14)

částkapříhoz
2 700 Kč12.9.2018 09:32:12
2 600 Kč7.9.2018 15:00:22 (limit 7.9.2018 15:00:22)
2 600 Kč12.9.2018 09:32:12 (limit 7.9.2018 15:00:22)
2 500 Kč7.9.2018 14:52:40 (limit 29.8.2018 15:24:08)
2 500 Kč7.9.2018 14:52:40 (limit 7.9.2018 14:52:40)
2 400 Kč7.9.2018 14:52:26 (limit 29.8.2018 15:24:08)
2 300 Kč7.9.2018 14:52:26 (limit 7.9.2018 14:52:26)
2 200 Kč1.9.2018 22:29:55 (limit 29.8.2018 15:24:08)
2 100 Kč1.9.2018 22:29:55
2 000 Kč1.9.2018 18:46:15 (limit 29.8.2018 15:24:08)
1 900 Kč1.9.2018 18:46:15
1 800 Kč1.9.2018 18:46:09 (limit 29.8.2018 15:24:08)
1 700 Kč1.9.2018 18:46:09
1 600 Kč20.8.2018 12:56:54