183. Andílci
Autor: František Novotník
(1870 ? - ?)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 68 cm, výška: 55 cm, rámování: 72 x 84
Konec dražby: 07.02.2024 21:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč