141. Vlnobití na Danči pod Gradacem - Velký formát
Autor: Joža Mikš
(1901 Malá Skalice - 1966 Jablonec nad Nisou)
signováno vpravo dole, malba vyčištěna, původní rám
Technika: olej na překližce
Šířka: 100 cm, výška: 70 cm, rámování: 87 x 117 cm
Konec dražby: 02.04.2023 16:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč