Horská řeka
Autor: Joža Mikš
(1901 Malá Skalice - 1966 Jablonec nad Nisou)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 28 cm, výška: 23 cm, rámování: 33,5 x 38 cm
Konec dražby: 13.07.2023 21:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč