2. Cesta do vsi
Autor: František Cína Jelínek
(1882 Praha - 1961 Praha)
na reversu štítek galerie Mazur, vpravo dole signováno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 20 cm, výška: 15 cm, rámování: 21 x 26 cm
Konec dražby: 09.01.2023 20:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč