20. Zimní krajina

Autor: František Cína Jelínek
(1882 Praha - 1961 Praha)

signováno a datováno vlevo dole, volné plátno podloženo kartonem
Certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na plátně, datace: 1916
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 47 x 62 cm

Konec dražby: 25.09.2018 18:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč