Kytarista

signováno a datováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1964
Šířka: 29 cm, výška: 33 cm, rámování: 35 x 31 cm

Konec dražby: 05.05.2020 20:55 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč