88. Zrzavý Jan 1890-1977
barevná litografie, Hlava dívky, sig. PD, tisková plocha 8,5 x 11,5 cm, rámováno 28 x 32 cm
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč