218. Malířské zátiší
Autor: Alena Antonová
(1930 Praha)
číslováno 70/90 vlevo dole, signováno a datováno vpravo dole, volný list
Technika: suchá jehla, datace: 2007
Šířka: 9 cm, výška: 13,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 22.06.2022 20:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč