129. Střechy domů

Autor: Pavel Roučka
(1942 Praha)

signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, na reverzu věnování
Technika: lept
Šířka: 41,5 cm, výška: 26,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 14.05.2024 20:42 SELČ

Zbývá: 13d 6h 55m 0s

Vyvolávací cena: 500 Kč