Střechy domů
Autor: Pavel Roučka
(1942 Praha)
signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, na reverzu věnování
Technika: lept
Šířka: 41,5 cm, výška: 26,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.01.2024 21:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč