122. Moře - XL Formát
Autor: Václav Stein
(1917 Praha - 1944 Praha)
Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 100,5 cm, výška: 51 cm, rámování: 76 x 125,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.08.2023 21:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 400 Kč