Setkání
Autor: Vojtěch Sedláček
(1892 Libčany - 1973 Praha)
nesignováno, rámován, paspartováno a zaskleno
Šířka: 38,5 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 51 x 61
Konec dražby: 06.02.2024 20:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč