143. Letní navečer
Autor: Vojtěch Sedláček
(1892 Libčany - 1973 Praha)
Signováno vlevo dole, nerámováno, "Prémie umělecké besedy na rok 1943"
Technika: litografie
Šířka: 43 cm, výška: 35 cm, rámování: volný grafický list
Konec dražby: 03.05.2021 21:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč