Noční alej
Autor: Vojtěch Sedláček
(1892 Libčany - 1973 Praha)
ranná tvorba, signováno vpravo, rámováno
Šířka: 24 cm, výška: 20 cm
Konec dražby: 09.11.2023 20:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč