Plavení koní
Autor: Vojtěch Sedláček
(1892 Libčany - 1973 Praha)
signováno tužkou vpravo dole
Šířka: 17,5 cm, výška: 25 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 06.02.2024 21:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč