75. Orba
Autor: Vojtěch Sedláček
(1892 Libčany - 1973 Praha)
signováno a datováno tužkou vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1944
Šířka: 35 cm, výška: 30 cm, rámování: 44,5 x 57
Konec dražby: 13.05.2024 20:24 SELČ
Zbývá: 10d 10h 16m 54s
Vyvolávací cena: 800 Kč