Orání pole
Autor: Vojtěch Sedláček
(1892 Libčany - 1973 Praha)
paspartováno
Technika: litografie
Šířka: 43 cm, výška: 33 cm, rámování: 50 x 60 v paspartě
Konec dražby: 24.08.2023 21:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč