84. Sedlák s koňmi
Autor: Vojtěch Sedláček
(1892 Libčany - 1973 Praha)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 70 cm, výška: 52 cm, rámování: 45 x 63 cm
Konec dražby: 08.06.2022 20:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč