150. Někdy se není čím chlubit
Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, číslováno 37/65, nerámováno
Technika: linoryt, datace: 1985
Šířka: 19 cm, výška: 17,5 cm, rámování: volný grafický list
Konec dražby: 07.06.2021 20:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč