19. Muži z podzemního kontinentu - ilustrace ke knize

Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)

signováno vpravo dole
Šířka: 31,5 cm, výška: 41 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 13.05.2019 20:23

Zbývá: 17d 18h 26m 39s

Vyvolávací cena: 650 Kč