23. Svatební srdce
Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)
signováno vpravo dole
Šířka: 42 cm, výška: 30,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.05.2019 20:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč