24. Návrh ilustrace
Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)
signováno vpravo dole
Technika: perokresba
Šířka: 24,5 cm, výška: 35,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.05.2019 20:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč