Návrh ilustrace

Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)

signováno vpravo dole
Technika: perokresba
Šířka: 24,5 cm, výška: 35,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 13.05.2019 20:28 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč