28. Náměstí v Německu
Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)
signováno vpravo dole
Šířka: 42 cm, výška: 30 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 03.03.2020 20:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč