43. Kloubouk 12
Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 2011
Šířka: 17 cm, výška: 24 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.05.2019 20:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč