45. Pexeso - 2 kusy
Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)
návrh na pexeso 2 x 16 karet, dva listy, signováno vpravo dole
Šířka: 29,5 cm, výška: 29,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 03.03.2020 20:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč