46. Pexeso
Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)
signováno vpravo dole, vlevo autorský tisk
Technika: linoryt
Šířka: 30,5 cm, výška: 31,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 03.03.2020 20:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč