5. Nevěsta klobouk

Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, doplněno o autorský text
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1973
Šířka: 46 cm, výška: 33 cm, rámování: volný list
Stav: vynikající

Konec dražby: 03.03.2020 20:04 SEČ

Zbývá: 3d 21h 29m 16s

Vyvolávací cena: 600 Kč