51. Kaligrafická kresba
Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: kresba, datace: 2010
Šířka: 50,5 cm, výška: 40 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.05.2019 20:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč