55. Člunek Adama Michny z Otradovic
Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 44/45
Technika: linoryt, datace: 1970
Šířka: 27,5 cm, výška: 40,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.05.2019 20:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč