Národovectví

Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)

signováno vpravo dole
Šířka: 31 cm, výška: 31,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 13.05.2019 21:02 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč