7. Návrh na známku 2004

Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)

signováno vpravo dole, návrh známky pro Českou poštu
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 2003
Šířka: 21 cm, výška: 27 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 03.03.2020 20:06 SEČ

Zbývá: 3d 21h 54m 7s

Vyvolávací cena: 500 Kč