9. Havel Vladimír (1904-1986)
Na poli - pohled z České Vyskytné na Vysočině, olej na plátně, signováno PD Vladimír Havel, 1944, vystaveno v roce 1946 na výstave Jednoty umělců výtvarných, rozměr 29 x 43,5 cm, rámováno, zazadu autorský přípis a razítko z výstavy
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 250 Kč