9. Havlíková Anežka
kresba tužkou na karotnu, sig. PD, datováno srpen 1905, rozměr 11 x 41,5 cm, rámováno 22,5 x 62,5 cm
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč