Hradčany a Karlův most

paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 19 cm, výška: 13 cm, rámování: 37 x 41 cm

Konec dražby: 14.07.2019 12:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč