9. V údolí u vody

nově rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 68,5 cm, výška: 55,5 cm, rámování: 73,5 x 86,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.02.2022 20:16 SEČ

Zbývá: 9d 14h 26m 11s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč